Sündmused 2021

  • Kohtume Tartu Maamessil 10-12 juunil, 2021. (KAHJUKS JÄÄB SEL AASTAL ÄRA) Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja püsililled. Eriti rikkalik valik on kõikvõimalikke liiliasibulaid.
  • Külasta meid Türi Lillelaadal 21-23 mail, 2021. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja roosidecvalikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.
  • Jaanikuu pöörane osturalli toimub 15-21. juunil, 2021. Ja-jaa – nädal aega sel korral! Selle nädala jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Mida täpselt – jälgige reklaami meie kodulehel. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra osturallil.
  • Avatud talude päev 2021 Aiasõbras 23, 24 ja 25. juulil. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.
  • 18. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame. Jälgige teadaandeid meie kodulehel.

Vaatamisväärsused

  • Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 01. juuni – 05. september, 2020. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailutaime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka ostuinfo alt.